سایت اصلی  
    كشف 242 كيلوگرم ترياك در مهريز 1391/06/05
فرمانده انتظامي استان يزد از كشف بيش از 242 كيلوگرم ترياك در 82 بسته و دستگيري دو نفر در مهريز خبر داد.

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس ، سردارعلي علي اكبريان فرمانده انتظامي استان يزد گفت: مأموران ايستگاه شهيد مدني با همكاري مأموران دسته رزمي شهيد شاهدي حين كنترل خودروهاي عبوري به يكدستگاه پژو 405 به سرنشيني دو نفر مشكوك شدند.

مأموران جهت توقيف خودرو دستور ايست صادر ولي راننده بدون توجه به فرمان ايست به سرعت به حركت خود ادامه داد و متواري شد.

سردار علي اكبريان افزود: مأموران با استفاده از شگردهاي پليسي خودرو را متوقف ولي سرنشينان با استفاده از تاريكي شب متواري شدند.

اين مقام مسوول تصريح كرد: در بازرسي از صندوق عقب خودروي بجا مانده 242 كيلو و 500 گرم ترياك در 82 بسته كشف شد كه در همين حين خودرو پژوي ديگري به ايستگاه بازرسي پليس نزديك و مأموران پس از متوقف كردن خودرو و بازرسي مشخص شد اسكورت خودروي حامل مواد مخدر مي باشد .

فرمانده انتظامي استان يزد در پايان بيان داشت : در اين راستا خودرو توقيف وهر دو نفر دستگير شدندو با بررسي لازم مشخص شد قاچاقچيان قصد داشتند مواد مخدر را از زاهدان به تهران حمل نمايند.

 


سایت اصلی  
    ثبت نام کاروان راهیان نور 1391/06/04
ثبت نام کاروان راهیان نور مسجدامیرالمومنین مزرعه سیف...

ه گزارش خبرگزاری مزرعه سیف:ثبت نام کاروان راهیان نور مسجد امیرالمومنین(ع) مزرعه سیف اردکان جهت بازدید مناطق جنگی جنوب ویژه ی نوروز91آغاز گردید که علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به دفتر بیمه آخرت مسجد امیرالمؤمنین(ع) مزرعه سیف اردکان مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است که تاریخ اعزام سوم فروردین 1391 می باشد.

 


سایت اصلی  
    شهردار اردکان برحفظ و حراست از محیط زیست تاکید کرد 1391/06/04
در نشست اعضاء انجمن دوستداران محیط زیست با شهردار اردکان که روز پنج شنبه دوم شهریورماه در محل دفتر شهردار اردکان برگزار شد ، محمدعلی مروتی شهردار اردکان ضمن اشاره به این که حفظ و حراست از محیط زیست همیشه از اولویت های شهرداری بوده است گفت: شهرداری با احیاء و ایجاد فضای سبز در سطح و حاشیه شهر تلاش می کند تا بخشی از صدمات ناشی از صنعتی شدن به محیط زیست را جبران نماید.

در نشست اعضاء انجمن دوستداران محیط زیست با شهردار اردکان که روز پنج شنبه دوم شهریورماه در محل دفتر شهردار اردکان برگزار شد ، محمدعلی مروتی شهردار اردکان ضمن اشاره به این که حفظ و حراست از محیط زیست همیشه از اولویت های شهرداری بوده است گفت: شهرداری با احیاء و ایجاد فضای سبز در سطح و حاشیه شهر تلاش می کند تا بخشی از صدمات ناشی از صنعتی شدن به محیط زیست را جبران نماید.
در این جلسه علی سپهری رئیس انجمن دوستداران محیط زیست و دکتر صحرائی از اعضای این انجمن در سخنان خود حفظ و حراست از محیط زیست و آگاهی بخشیدن به مردم در خصوص اهمیت محیط زیست را مهمترین دغدغه های دوستداران محیط زیست بر شمردند و خواستار آن شدند تا شهرداری در جهت حفاظت از محیط زیست نقش فعالتری بر عهده بگیرد.
در این نشست پیرامون برگزاری همایش ویژه محیط زیست با مشارکت شهرداری و انجمن دوستداران محیط زیست در راستای آگاهی بخشیدن عمومی به مردم و شناساندن گونه های گیاهی و جانوری محیط زیست اردکان بحث و تبادل نظر شد.

 


سایت اصلی  
    بازدید شهردار و کارشناسان واحد IT شهرداری اردکان از واحد IT و مرکز دیتای استانداری یزد 1391/06/04
مهندس محمدعلی مروتی شهردار ، مهندس تقوی معاون شهرداری ، مهندس نظارات مشاور it شهرداری به همراه جمعی از کارشناسان واحد it شهرداری اردکان روز چهارشنبه اول شهریور ماه جاری در بازدید از واحد it و مرکز دیتای استانداری با برنامه ها ، تجهیزات و خدمات این واحد آشنا شدند.

مهندس محمدعلی مروتی شهردار ، مهندس تقوی معاون شهرداری ، مهندس نظارات مشاور it شهرداری  به همراه جمعی از کارشناسان واحد it شهرداری اردکان روز چهارشنبه اول شهریور ماه جاری در بازدید از واحد it و مرکز دیتای استانداری با برنامه ها ، تجهیزات و خدمات این واحد آشنا شدند.
طی این بازدید محمدعلی مروتی شهردار اردکان ضمن تشکر از مساعدت های استانداری و انجام این بازدید ، هدف از این بازدید را انتقال  دانش فنی به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی واحد it و مرکز دیتای شهرداری اردکان عنوان کرد و گفت: تجهیز واحد it در شهرداری اردکان زیرساختی در جهت تحقق شعار شهرداری الکترونیک برای دستیابی به شهر الکترونیکی است که شهرداری مصمم به اجرای آن است.
کارشناسان فنی واحد it شهرداری اردکان از واحد it و اتاق سرور اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد بازدید به عمل آوردند. همچنین یک پروژه شرکت فعال در زمینه ip phone نیز از جمله مراکزی بود که در این سفر نیمروزه به یزد مورد بازدید گروه اعزامی شهرداری اردکان قرار گرفت