سایت اصلی  
    گزارش تصویری از بازسازی واقعه غدیر خم در اردکان 1391/08/27
 


سایت اصلی  
    گردهمائی علاقه مندان به شرکت در مسابقه عکاسی محرم در آستانه ماه خون و قیام 1391/08/27
بیست و پنجم آبان ماه در راستای برگزاری اولین دوره مسابقه عکاسی محرم با محوریت فرهنگ عاشورا ئی به منظور به ثبت رساندن سنت ها و فرهنگ عزاداری مردم اردکان

که به مناسبت فرارسیدن  ماه محرم الحرام ، گردهمائی علاقه مندان به عکاسی و عکاسان حرفه ای و آماتور به منظور توجیه عکاسان و ارائه توصیه هایی درخصوص نحوه برگزاری این مسابقه در فرهنگسرای آیت الله خاتمی (ره) برگزار خواهد شد. اولین دوره مسابقه عکاسی محرم با همکاری شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردکان برگزار خواهدشد.

 


سایت اصلی  
    شهرداری اردکان خانه صدرالفضلاء در بافت تاریخی را تملک کرد 1391/08/27
رضا شاکر مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اردکان اعلام کرد خانه تاریخی صدرالفضلاء در بافت تاریخی با هزینه ای بالغ بر 780/000/000 ریال از محل اعتبارات تملک املاک شهرداری اردکان خریداری شده است

وی اظهار داشت این بنا که در محله چرخاب واقع شده است با همکاری نماینده میراث فرهنگی و گردشگری اردکان و از محل اعتبارات عمرانی شهرداری اردکان توسط سازمان بهسازی و نوسازی بافت قدیم بازسازی خواهد شد و پس از مرمت این خانه تاریخی به عنوان یک مرکز فرهنگی تغییر کاربری خواهد یافت. وی همچنین اظهار امیدواری کرد که مرمت و بازسازی خانه صدرالفضلاء تا پایان سال 91 اتمام یابد و این خانه برای بازدید گردشگران در نوروز آماده شود. پس از مرمت این بنا سازمان بهسازی و نوسازی در آن مستقر خواهد شد.

 


سایت اصلی  
    اردکان در آستانه ماه محرم لباس سیاه به تن کرد 1391/08/27
در آستانه فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری شهادت سرور شهیدان عالم حضرت ابی عبدالله الحسین (ع) روابط عمومی شهرداری اردکان با نصب پرچم ها و بیرق های سیاه ، پلاکارد و بنرهایی ویژه این ایام ، چهره شهر اردکان را سیاه پوش کرد. اردکان سیاه پوش و مردم متدین و حسینی این خطه به استقبال ماه محرم می روند تا در سوگواری سالار شهیدان ماتم سرایی کنند.

در آستانه فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری شهادت سرور شهیدان عالم حضرت ابی عبدالله الحسین (ع) روابط عمومی شهرداری اردکان با نصب پرچم ها و بیرق های سیاه ، پلاکارد و بنرهایی ویژه این ایام ، چهره شهر اردکان را سیاه پوش کرد.
اردکان سیاه پوش و مردم متدین و حسینی این خطه به استقبال ماه محرم می روند تا در سوگواری سالار شهیدان ماتم سرایی کنند.

 


سایت اصلی  
    تقدیر مدیر آموزش و پرورش اردکان از شهردار 1391/08/03
اکبر نوریان مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردکان با حضور در دفتر شهردار ضمن تشکر ار حمایت و همدلی محمدعلی مروتی ، شهردار اردکان با آموزش و پرورش در اجرای پروژه مهر

از زحمات مجموعه خدوم شهرداری اردکان در راستای اجرای برنامه های آموزشی ، آماده سازی معابر و مسیر رفت و آمد دانش آموزان تشکر و قدردانی نمود. در این مراسم که جمعی از مسئولین آموزش و پرورش حضور داشتند با اهداء لوح تقدیر و هدیه به محمدعلی مروتی شهردار اردکان تقدیر شد.