سایت اصلی  
    فراخوان واگذاري حق بهره برداری از فروشگاه اينترنتي و بنگاه كاريابي اينترنتي شهر الكترونيكي اردكان 1391/09/30
شهرداري اردكان در نظر دارد در راستاي عملياتي نمودن پروژه هاي شهر الكترونيكي اردكان اقدام به واگذاري و بهره برداری نرم افزار و زير ساخت سخت افزاري به شرح ذیل به مدت سه سال نماید:

1- فروشگاه اينترنتي با تمامي قابليتها و زير ساخت سخت افزاري مرتبط با آن
٢- بنگاه كاريابي الكترونيكي با تمامي قابليتها و زير ساخت سخت افزاري و مسائل مرتبط با آن
 
لذا از شخصيتهاي حقوقي که واجد  شرايط زير می باشند تقاضا مي شود كه پيشنهادات خود را تا پايان دی ماه ٩١ به واحد فناوري اطلاعات شهرداري اردكان تحويل نمايند

شرايط پيشنهاد دهندگان:
١- فعاليت انفورماتيكي يا خدماتي در اساس نامه آنها درج شده باشد
٢- توانايي لازم در اخذ مجوز هاي مربوطه شامل مجوز فعاليت فروشگاه اينترنتي يا كاريابي را داشته باشند
٣-توانايي لازم در اخذ نماد اعتماد الكترونيكي را از مركز توسعه تجارت الكترونيكي داشته باشند
٤- داراي توانمندي مالي متناسب با موضوع باشند
 
ساختار پيشنهاد:

كليه پيشنهادات بايستي شامل مدارك زير باشند
- مدارك ثبتي و اساسنامه و آگهي آخرين تغييرات
- مشخصات شناسنامه اي و رزومه سوابق کاری و مدرك تحصيلي يا گواهينامه هاي حرفه اي سهامداران و اعضا شركت
- طرح تجاري Business Plan شركت براي مديريت و سود دهي
- ميزان سرمايه كذاري طي سه سال
- سهم سود پيشنهادي شهرداري از محل سود سالانه و حداقل سود تضمين شده
 
لازم به توضيح است دو پروژه مذكور در قالب زير مجموعه اي از پرتال شهر الكترونيكي اردكان ارايه شده و شهرداري نسبت به تاييد خدمات قابل ارايه در اين زير سايتها اقدام مي نمايد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به واحد روابط عمومی و واحد فناوری اطلاعات شهرداری اردکان مراجعه یا با شماره تلفن 7222041-0352 و 7223013-0352 تماس حاصل فرمایید.

 


سایت اصلی  
    اولین همایش تجلیل از پیرغلامان حسینی شهرستان اردکان 1391/09/14
به گزارش روابط عمومی شهرداری اردکان این همایش برای اولین بار به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر اردکان جمعه مورخ 1391/09/17 مصادف با 22 محرم الحرام ساعت 17/30 در کانون تربیتی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

روزگاری جویندگان وصال و عاشقان کهنسال چون حبیب بن مظاهر و بریر بن خضیر (علیهما السلام) در بازار محبت اربابشان ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) خضاب خون خریدند و انصار شیب الخضیب شدند...
وامروز این پیرغلامان امام حسین (علیه السلام) هستند که با گرد خدمت به آستان قدس حسینی محاسن سفید نموده و عمر مدیدی مصروف داشته اند تا به همت جاودانه خویش ثابت کنند که از عاشورای امام حسین تا قلب های عاشورای فاصله نیست.
برماست که از کوچه دلهای بی قرارتان تا کربلا راه بپیمایم .
به گزارش روابط عمومی شهرداری اردکان این همایش برای اولین بار به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر اردکان جمعه مورخ 1391/09/17 مصادف با 22 محرم الحرام ساعت 17/30 در کانون تربیتی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد. 
محمودی افزود : تجلیل از شخصیت های برجسته ای که ده ها سال از عمر پر برکت خود را در خدمت ترویج مکتب امام حسین (ع) بوده اند. تجلیل از فرهنگ متعالی و حیات بخش عاشورا است و مقرر شد طی جلسات هم اندیشی برگزاری این آئین از 15 نفر از پیرغلامان شهرستان اردکان به نحوی شایسته تجلیل به عمل آید.