سایت اصلی  
    احیای تاریخ با کیمیای خشت/گزارش تصویری 1394/03/26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


سایت اصلی  
    فرماندار اردکان: اوقات فراغت از آسیب های اجتماعی پیشگیری می کند 1394/03/31
یزد- ایرنا - فرماندار اردکان گفت: غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در پیشگیری از برخی مشکلات و آسیب های اجتماعی موثر است .

به گزارش ایرنا حسین اسماعیلی روز شنبه در جلسه ستاد ساماندهی اوقات فراغت این شهرسان با بیان اینکه غنی سازی اوقات فراغت جوانان نیازمند برنامه ریزی ، چشم انداز و سند جامع است افزود: برنامه هایی که برای اوقات فراغت جوانان ونوجوانان در نظر گرفته می شود باید از محتوای غنی و اثرگذار برخوردار باشند.

فرماندار اردکان با اشاره به اینکه ارگان ها و دستگاه های متعددی در غنی سازی اوقات فراغت از جایگاه ویژه ای برخوردار است گفت: برنامه ها باید تخصصی، پررنگ و پرمحتوا باشد.

اسماعیلی با اشاره به ضرورت نظارت بر نحوه اجرای برنامه های اوقات فراغت جوانان گفت: غنی سازی اوقات فراغت جوانان در پیشگیری از آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی بسیار موثر است.

وی اظهار کرد: اگر به طور جدی و کارشناسانه درباره اوقات فراغت جوانان تصمیم گیری نشود این فرصت مهم برای پرورش استعداد ها به تهدیدی جدی تبدیل و خانواده ها را با چالشی اساسی روبه رو می کند.

فرماندار اردکان در ادامه بر پرهیز از موازی کاری در برنامه ها و فعالیت های اوقات فراغت دانش آموزان در این شهرستان تاکید و تصریح کرد: باید ادارات و نهادهای متولی نسبت به کیفیت بخشی برنامه ها و فعالیت های کاری خود در این حوزه اقدام کنند.

اسماعیلی با اشاره به اینکه جامعه متعلق به جوانان است ادامه داد: باید جوانان از حقوق شهروندی خود آگاه باشند و در تصمیم گیری ها باید مداخله کنند .

وی گفت: با اتحاد و همدلی می توان یک سری از مشکلات داخل شهرستان را با کمک جوانان صاحب نظر حل نمود .

اردکان با 80 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال شهر یزد واقع شده است .

 


سازمان حمل و نقل اردکان  
    پيام تسليت مهندس قيصر به جناب غفور زاده مديرعامل سازمان حمل و نقل همگاني اردكان 1394/03/19
مهندس قيصر مدير عامل اتحاديه سازمان هاي حمل و نقل همگاني كشور در پیامی درگذشت ابوي همسر آقاي عليرضا غفورزاده را تسلیت گفت و برای آن مرحوم علو درجات را از خداوند متعال مسألت کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان حمل و نقل همگاني اردكان  ، متن پیام مهندس قيصر به این شرح است:

جناب آقاي غفورزاده

مديرعامل محترم سازمان حمل و نقل همگاني شهر اردكان

سلام عليكم

احتراماُ با كمال تاثر و تامل درگذشت ابوي همسرگرامي تان را حضور جنابعالي و خانواده محترم تسليت عرض نموده و از درگاه خداوند كريم و متعال براي آن روانشاد غفران و رحمت واسعه الهي و براي بازماندگان صبر جميل و اجر جزيل مسئلت دارم.

        سعيد قيصر- مديرعامل اتحاديه سازمان هاي حمل و نقل همگاني كشور

 


سازمان حمل و نقل اردکان  
    مراسم ترحيم آقاي سيد حسين موسوي (پدر خانم آقاي مهندس غفورزاده مديرعامل سازمان حمل و نقل اردكان) 1394/03/16
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل اردكان مراسم ختم در گذشت مرحوم موسوي به شرح اگهي ذيل مي باشد ضمن تسلیت به مهندس غفورزاده و خانواده مصيبت ديده ، برایشان طلب مغفرت وبرای بازماندگان صبر مسئلت مي نماييم.