سایت اصلی  
    دیدار اعضای شورا با فرماندار اردکان 1395/03/22
به گزارش روابط عمومی شهرداری اردکان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان، هادی مقیمی، شوراها را حلقه ارتباطی دولت و مردم دانست و افزود: اردکان، مردمانی متفکر، اندیشمند و هوشمند دارد و طبیعی است که برآیند نظر و رأی چنین مردمی، تشکیل شورایی قوی و کارآمد است.

وی با ابراز امیدواری مبنی بر حفظ جایگاه و شأن همه نهادها و دستگاه‌ها خاطرنشان کرد: همه مسئولین در قالب نهادهای مختلف در جهت خدمت به مردم قرار دارند و اگر کسی از این مکان‌ها که به‌عنوان امانت در اختیارمان قرارگرفته سوءاستفاده کند؛ بی‌شک اعتماد مردمی را از مسئولین، دولت و درنهایت، نظام سلب خواهد کرد.

هادی مقیمی تأکید کرد: تصمیمات شورا باید بر اساس امکانات موجود و ظرفیت شهرها گرفته شود و به‌هیچ‌عنوان نباید سلیقه‌های سیاسی مبنای عمل قرار گیرد؛ چراکه اصولاً شوراها نهادهایی غیرسیاسی و فراجناحی‌اند و به‌عنوان واسطه بین مردم و حاکمیت فعالیت می‌کنند.

سرپرست فرمانداری اردکان با اشاره به انتشار پیش‌نویس قانون جامع مدیریت شهری، ابراز امیدواری کرد با بررسی قانون وظایف شهرداری‌ها، نحوه اداره صحیح شهرها ابلاغ شود.

وی با تقدیر از تلاش‌های شورای اسلامی شهر اردکان، اظهار داشت: رضای خداوند در رضایت مردم است و اگر مسئولین به نیت خدمت به مردم وارد عرصه‌های خدمت شوند؛ رضایت خداوند نیز جلب خواهد شد.

گفتنی است در ابتدای این دیدار تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر اردکان به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

 


سایت اصلی  
    پیام تبریک شهردار اردکان به حسین اسماعیلی مدیرکل پدآفند غیر عامل استان یزد 1395/03/17
شهردار اردکان طی پیامی به حسین اسماعیلی فرماندار سابق اردکان و مدیرکل پدآفند غیر عامل استان سمت جدید را به وی تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:

"
بسم تعالی

دوست و برادر عزیزم جناب آقای حسین اسماعیلی
منت خدای را عزوجل که به لطف خویش ما را درمسیری قرار داد تا بتوانیم در این صراط،آنگونه که توان داریم برای مردم نجیب شهر گفت و گو لبخند خدمتگزاری کنیم و خلق را بزرگ و گرامی داریم.
اینک که تقدیر اینچنین خواسته تا با شایسته سالاری حضرتعالی در سمت جدید نظاره گر مجاهدتها و تلاشهای بیش از پیش شما انسان شریف باشم نیز، با استعانت از پروردگار حق جله العلی برای شما آرزوی سلامت و دوام توفیقات روز افزون را مسئلت می نمایم.
عزت مند باشید و سرفراز
بهروز شهابی زاد
شهردار اردکان"