سایت اصلی  
    تجلیل از آزادگان بازنشسته شهرداری 1395/05/28
در سالروز گرامیداشت ورود آزادگان به میهن،عصرروزگذشته مراسم تجلیل از آزادگان با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد.

شهردار اردکان در این مراسم ضمن تبریک به این آزادگان سرافراز اظهار کرد: ۲۶ مردادماه سالروز ورود غرور آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است که شهرداری هر ساله و به بهانه این روز از آزادگان سرافراز تجلیل می کند.

وی در ادامه به اهمیت تکریم آزادگان اشاره کرد و اظهار داشت:تکریم آزادگان نباید مختص به یک روز باشد بلکه ارزش کار رزمندگان و آزادگان بیش از آن است که خواسته باشیم در یک روز از تمام مجاهدتهای آنان تجلیل کنیم.
در ادامه عبدالرضا آسایش رئیس شورای اسلامی شهر اردکان به دوران سخت اسارت رزمندگان اسلام در زندان‌های بعثی اشاره کرد و گفت: دفاع مقدس در طول هشت سال ویژگی‌های خاصی داشت که مهمترین آن تأسی به دین و ارزش‌های اسلامی بود.

 

 


سایت اصلی  
    تجلیل شهردار اردکان از پیشکسوت عرصه خبر شهرستان اردکان/گزارش تصویری 1395/05/20
چهارشنبه شب 19 مرداد شهردار اردکان به همراه معاون و جمعی از خبرنگاران رسمی سرزده به خانه پیشکسوت خبر و اطلاع رسانی شهرستان اردکان،علی اکبر کلاهدوزان رفتند و به پای درد و دل ها و خاطرات این پیر خبر نشستند و در محفلی دوستانه و صمیمی از تیترسازخبری و کهنه کار روزنامه اطلاعات تجلیل کردند.