دومین نشست محله ای شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اردکان در دوره پنجم برگزار شد

سه شنبه شب مورخ 18 اردیبهشت 97 شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اردکان با حضور در مسجد جامع محله شریف آباد به پای درد دل شهروندان آن محله نشستندو از نزدیک مشکلات و معضلات موجود را بررسی کردند.  

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اردکان شب گذشته اعضای شورا به همراه شهردار با حضور در مسجد جامع محله شریف آباد اقدامات انجام شده و در حال انجام شهرداری در محله شریف آباد را تشریح کردند.

بنا به این گزارش ابتدا مروتی رئیس شورای اسلامی شهر اردکان با اشاره به اینکه شهرداری در سال جدید به علت کاهش درآمد سعی کرده تقریبا در تمامی محلات پروژه هایی را تعریف کند عنوان داشت :

شهرداری اردکان با توجه به درآمد کاهش یافته، توانسته برنامه های خوبی را در تمامی محلات تعریف کند و انشالله امیدواریم در آینده نزدیک شاهد پویایی هرچه بیشتر محلات باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه شورای شهر نهادی برخاسته از رای ملت است و باید تمام هم و غم خود را صرف برطرف کردن مشکلات شهروندان منطقه کند، اظهار داشت:

با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته در بین اهالی محل خوشبختانه تنوانستیم از مجموع مبلغ 320،000،000،000 ریالی هزینه های عمرانی شهرداری مبلغ 40،000،000،000 ریال را به محله شریف اختصاص دهیم که این هزینه در پروژه های مهمی همچون تملک و تکمیل خیابان دکتر شریعتی،پیاده رو سازی خیابان شهید مروتی، بهسازی حمام شریف آباد، بهسازی بافت قدیم، آسفالت کوچه های خیابان جمهوری، ساخت و تجهیز زمین چمن مصنوعی و ... صرف خواهد شد.

در ادامه احمد کمالی شهردار اردکان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در محله شریف آباد اظهار داشت:
محله شریف آباد از جمله محلاتی است که کمتر به آن توجه شده و ما در حال حاضر در تلاشیم این کاستی را جبران کنیم و انشالله تا هفته های آینده پروژه پیاده رو سازی خیابان شهید مروتی آغاز و همچنین تعریض، زیرسازی و آسفالت خیابان دکتر شریعتی در دستور کار شهرداری میباشد که امیدواریم در آینده نزدیک و با همکاری اهالی محل تملک قسمت باقی مانده از پروژه تعریض خیابان دکتر شریعتی، آزادسازی و پروژه مذکور را به پایان برسانیم.

در ادامه جلسه هر یک از اهالی محل سوالات خود را به صورت مکتوب و شفاهی مطرح و میهمانان نیز با پاسخ به سوالات مطروحه، به شبهات و گلایه شهروندان خاتمه که در پی آن رضایت اهالی محل را به دنبال داشت.