پیام سرپرست شهرداری اردکان به مناسبت روز جهانی قدس

به نام خدا روز جهانی قدس هدیه‌ای الهی است که بر قلب امام راحل رضوان‌الله تعالی علیه الهام شده تا نقشه‌ی راه گفتمان بیداری و چشم‌اندازی جهانی باشد. نام‌گذاری این روز چنان اثربخش بود که آزادی‌خواهان جهان، هویتی ثبتی برای رژیم غاصب صهیونیستی قائل نشدند و درنتیجه تعامل و عادی‌سازی روابط سیاسی را با این کودک نامشروع، نامطلوب می‌دانند و مسلمانان به قدس به‌عنوان قبله سیاسی می‌نگرند.  

تعیین روز جهانی قدس مسیر وحدت و انسجام، دشمن‌شناسی صحیح و ادبیات مقاومت را مشخص و عمق راهبردی گفتمان مقاومت را به زیبایی ترسیم نمود و این آینده‌نگری، تأمین و تضمین ادامه حیات رژیم صهیونیستی را به خطر انداخت و موجب بیداری جهانی و در هم شکستن هیمنه پوشالی رژیم غاصب صهیونیسم و حامیان آن شد.

یاد و خاطره شهدا بخصوص شهید قدس «سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهندس و سایر هم‌رزمان شهیدشان» همواره پیوست موفقیت‌های محور مقاومت است و ترور این سردار سرافراز نشان‌دهنده‌ی ترس دشمن و صحت مسیر تعیین‌شده بوده که به‌خوبی صدای خرد شدن و درهم شکستن سازه‌های عنکبوتی رژیم صهیونیستی را به نمایش گذاشت.

این‌جانب ضمن گرامیداشت این یادگار باارزش امام راحل و تأکید به عمل به دستورات مقام عظمای ولایت از خداوند متعال می‌خواهم تا وحدت دشمنان را به کثرت و کثرت دوستان را به وحدت مبدل فرماید.

احمد شفیع‌زاده
سرپرست شهرداری اردکان