امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
header-logo
انتقاد رئیس شورای اسلامی شهر اردکان از یک انتصاب صنعتی

▪️در نطق پیش از دستور:
✅ انتقاد رئیس شورای اسلامی شهر اردکان از یک انتصاب صنعتی/ پشت درب‌های بسته تصمیم‌گیری نکنید

🔰 «مسعود نوریان‌اردکانی» در نطق پیش از دستور جلسه علنی شورای اسلامی شهر از تغییر بی‌سروصدای مدیریت شرکت نوین الکترود اردکان و جایگزینی مدیر غیر بومی انتقاد کرد و اظهار داشت: تاریخ نشان داده طی سال‌های مختلف مدیران غیربومی صنعتی که اشرافی به مسائل شهرستان نداشته‌اند، به‌ویژه در صنایع بزرگ آسیب‌های جبران‌ناپذیری در بخش‌های اجتماعی، فرهنگی، زیرساختی و زیست‌محیطی به اردکان زده‌اند.

▫️رئیس شورای اسلامی شهر اردکان مخالفت خود را با تصمیم‌گیری پشت درب‌های بسته برای اردکان و انتصاب مدیران غیربومی اعلام داشت و افزود: عدم اعتماد به سرمایه‌های بومی باعث می‌شود تا جوانان نخبه و خوش‌فکر اردکانی از حلقه مدیریت صنایعی که تبعات آن بر مردم اردکان هست، خارج شوند و عملاً نخبگان و سرمایه‌های اجتماعی مهاجرت از شهرستان را بر ماندن ترجیح دهند.

▫️وی با اشاره به اینکه تغییرات در بحث مدیریت امری طبیعی است؛ خاطر نشان کرد: وقتی اثرات یک مجموعه عظیم صنعتی که وابستگی دولتی هم دارد متوجه مردم و شهرستان هست انتظار می‌رود تغییرات در سطح مدیریت آن نیز با هماهنگی مسئولین شهرستان باشد.

▫️نوریان‌اردکانی تأکید کرد: شرکت الکترود گرافیتی اردکان از نقاط حساس و مهم در صنعت و منطقه است و باید نسبت به مواردی که جایگاه آن را متزلزل می‌کند دقت و حساسیت بیشتری داشت.

▫️رئیس شورای اسلامی شهر اردکان با بیان اینکه گلایه‌مندی ما معطوف به شیوه عمل است نه به منافع شخصی، ابراز داشت: احترام به افکار عمومی و حفظ شانیت مردم و مسئولین شهرستان جزو انتظارات اولیه از تصمیم گیران صنعتی است.

💠روابط‌عمومی‌شهرداری‌ و شورای اسلامی شهر اردکان