امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
header-logo
خنثی‌سازی توطئه دشمنان با مشارکت مردم در انتخابات

در جلسه عصر روز گذشته شورای شهر اردکان مطرح شد؛
✅ خنثی‌سازی توطئه دشمنان با مشارکت مردم در انتخابات

▫️رئیس شورای اسلامی شهر اردکان در نطق پیش از دستور دویست و چهل و دومین جلسه شورای اسلامی شهر اردکان با قدردانی از مشارکت مردم ولایت‌مدار و آگاه در انتخابات گفت: حضور پرشور و مسئولیت‌پذیرانه مردم اردکان و سایر هموطنان در سراسر کشور در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری نشان از اهمیت این رویدادها در تصمیم‌گیری مردم بر سر‌نوشت کشور دارد.

▫️مسعود نوریان اردکانی ابراز امیدواری کرد که در ادامه این مسیر پر از انگیزه، آینده‌ای برابر با اصول و ارزش‌های انقلاب در انتظار مردم باشد.

▫️وی افزود: مشارکت مردم در این انتخابات، نه تنها نمایانگر اراده ملت برای شرکت فعّال در تصمیم‌گیری‌های مهم کشور، بلکه تجلی جمهوریت ایران اسلامی بود و بطلان خط خبری که مدت‌ها دشمنان این خاک آن را دنبال می‌کردند.

▫️رئیس شورای اسلامی شهر اردکان با بیان اینکه به یمن بصیرت و عزم راسخ مردم، افق جدیدی در فراروی کشورمان قرار گرفته است؛ اظهار داشت: با نهایت مباهات قلبی و مهری سرشار، از عموم مردم اردکان به لحاظ آفریدن چنین حماسه شیرین و همچنین از زحمات تلاش‌های همه عزیزان دخیل در برگزاری انتخابات اعم از نیروهای اجرایی، نظارتی، بازرسی، امنیتی، قضایی، نظامی و انتظامی و نیز از کلیه کاندیداهای محترم صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم و سعادت و بهروزی همگان را از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

▫️نوریان اردکانی در ادامه نیز ضمن تسلیت رحلت آیت‌الله امامی کاشانی بیان داشت: ایشان در میدان‌های خطیر ایثار برای انجام رسالت خویش، روحیه‌ای بلند و عزمی جزم داشت و در کسوت‌های مختلف خدمتگزاری به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی سعی وافر نمود و در مصادری که ایفای نقش کرد؛ موثر و کارآمد بود و مورد اقبال و توجه مردم قرار داشت و روحیه جهادی او در امور، از او چهره‌ای مجاهد و مردمی ساخته بود.

💠 روابط‌‌عمومی‌ شهرداری‌ و شورای اسلامی اردکان