امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
header-logo
تئاتر در کاهش مشکلات ناشی از آسیب‌های اجتماعی نقش بسزایی دارد/ نام‌گذاری تعدادی از معابر شهر اردکان در کمیسیون فرهنگی شورا

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اردکان:
✅ تئاتر در کاهش مشکلات ناشی از آسیب‌های اجتماعی نقش بسزایی دارد/ نام‌گذاری تعدادی از معابر شهر اردکان در کمیسیون فرهنگی شورا

▫️«حجت الاسلام فتاحی» رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اردکان در جلسه این کمیسیون که با حضور «محمدرسول شجاعی» کارگردان نمایش سوگلی برگزار شد؛ اظهار داشت: هنرمندان برای توسعه شاخص‌های فرهنگی و هنری در اردکان با کمیسیون فرهنگی شورای شهر تعامل بیشتری داشته باشند.

▫️وی با اشاره به اینکه تئاتر در کاهش مشکلات ناشی از آسیب‌های اجتماعی نقش بسزا و مؤثری دارد؛ افزود: مدیریت شهری در برگزاری جشنواره‌ها و برنامه‌های مشترک فرهنگی و هنری با فعالان این حوزه و گروه‌های نمایشی همکاری خواهد کرد.

▫️در دستور کار بعدی این جلسه، با پیشنهاد بنیاد شهید و امور ایثارگران اردکان مبنی بر نام‌گذاری شهرک به نشانی اردکان، خیابان داوری که به ۱۲۸ نفر از فرزندان جانباز بالای ۲۵ درصد واگذار گردیده است با نام «شهرک شاهد» موافقت شد.

▫️همچنین به پیشنهاد کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران شهرستان اردکان، خیابان مجاور ضلع غربی پارک آزادی که فاقد نام بود با عنایت به قرار گرفتن ساختمان این کانون در این خیابان به نام «فرزانگان» نامگذاری شد.

▫️گفتنی است، نمایش سوگلی به نویسندگی «حسین فتوحی‌اردکانی» و به کارگردانی «محمدرسول شجاعی» از ۲۳ فروردین‌ماه در خانه تاریخی ملک‌افضلی اردکان در حال اجرا است که هر شب از ساعت ۲۰ به صحنه می‌رود.

💠 روابط‌‌عمومی‌ شهرداری‌ و شورای اسلامی اردکان